אנטון סנדלר

תחומי לימוד
בוגר תואר ראשון במסלול דו חוגי: רב תחומי במדעי הרוח ומדעי המדינה.

בחרתי ללמוד ברב תחומי במגמת לימודי אסיה והלימודים היו עשירים, מגוונים וכללו המון תחומים. מלימודי על מדינות הקטנות והצעירות של דרום-מזרח אסיה ללימודי על סין הענקית והעתיקה; לימודי על קולנוע הקוריאני על בוריו, עשיית העסקים בארכיפלג היפני; שיטת המשפט הסינית המודרנית וגם- הזכות ללמוד את אחת השפות העתיקות והמעניינות בעולם-סינית. בקיצור ניתן להגיד, שאלו היו שלוש שנים מופלאות בהן רכשתי ידע רב ושימושי אך יותר חשוב מכל הוא, שזכיתי ללמוד אצל צוות מרצים מעולה שהפך את הלימוד כולו לחוויה משנה חיים.

בתמיכתה וביוזמתה של ראש התכנית ד''ר דניאלה גורביץ', זכיתי במלגות לימודים בסין . תחילה בקיץ בין הסמסטרים יצאתי עם קבוצה של סטודנטים שנבחרו מהתכנית להשתלמות קורס קיץ לשיפור מיומנות שפה ותרבות הסינית באוניברסיטה הבינלאומית של שנגחאי- SISU. ולאחר מכן, בסוף השנה השלישית שלי זכיתי בפרס הרקטור לסטודנטים מצטיינים מה שהגדיל את הסיכויים שלי לזכות מלגת לימודים לתואר שני באוניברסיטת סיצ'ואן, בסין במסגרת פרויקט "One Belt, One Road" ועם מכתבי ההמלצה של הצוות האקדמי.

טבעו הרב תחומי של בר אילן הוא הוליסטי. מדיניות החוג היא לשים דגש על גישה האינטרדיסציפלינרית בלימודים ויש מאמץ לתת כלים מעשיים ופרגמטיים (כגון, ידע בשפות, עסקים, משפט וכו') – ממליץ בחום!

תאריך עדכון אחרון : 20/07/2023