לימודי יפנית

 

לימודי יפנית באוניברסיטה – להכיר את יפן באמת

אם אתם מתעניינים בלימודי יפנית ותמיד חלמתם ללמוד יפנית בסביבה רצינית - הגעתם למקום הנכון.
אוניברסיטת בר אילן מקיימת מסלול מיוחד לתואר ראשון במגמת אסיה, במסגרתו תוכלו ללמוד יפנית. במהלך לימודי יפנית במסלול זה תרכשו שפה בסביבה אוניברסיטאית החל מרמת מתחילים. לימודי יפנית והיכרות מעמיקה של התרבות היפנית על כל צדדיה, יקדמו את כל מי שמבקש/ת לעבוד עם יפן. 


נשמח שתצטרפו אלינו

ぜひご参加ください

למידע נוסף אודות לימודי יפנית וכיצד ניתן ללמוד יפנית באונ' בר אילן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך עמוד צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לימודי יפנית בישראל

לימודי יפנית בארץ אפשריים בדרכים שונות – במסגרת פרטית של פעם בשבוע אצל מורה, בקורס קבוצתי באחד מבתי הספר לשפות, בקורס מקוון באינטרנט ועוד. סביר להניח שבדרכים אלו קצב התקדמות הלמידה יהיה איטי יחסית. לעומת זאת דרך מקיפה ואינטנסיבית יותר היא כנראה ללמוד יפנית באוניברסיטה במסגרת לימודי אסיה לתואר ראשון. לימודי תואר באוניברסיטה דורשים השקעה ותשומת לב מירבית. מכאן שלימודי יפנית במסגרת אקדמית מחייבים את הסטודנטים להיות מוקפים בשפה היפנית ובתרבות היפנית לאורך כל שנות התואר, ויש בזה יתרון עצום. כאשר 'חיים את השפה' בעקביות ולאורך זמן, היא נקלטת ונטמעת באופן עמוק ויסודי, וקצב הלימוד אף הוא מהיר יותר.

 

לימודי יפנית במסגרת תואר אקדמי

לימודי יפנית במסגרת תואר אקדמי כוללים אספקטים שונים הקשורים לחיים ביפן וסביבתה – היסטוריה, כלכלה, פוליטיקה, תרבות, אמנות ועוד. כך ניתן להתעמק ולהבין טוב יותר את השפה היפנית שהיא למעשה נדבך אחד מתוך מכלול שלם של חיים.
תוכנית הלימודים המיוחדת של תואר במדעי הרוח במגמת לימודי אסיה (מסלול ב.א. רב תחומי) בבר אילן, כוללת בנוסף לקורסים אשר עוסקים בתרבות, בהיסטוריה, בפוליטיקה ובכלכלת אסיה, גם קורסים של שפות מדוברות באזור אסיה. אם אתם מתמקדים בעיקר ביפן, תוכלו ללמוד יפנית בקורס לימודי יפנית במסגרת אוניברסיטאית החל מרמת יפנית למתחילים.

לימודי יפנית במגמת אסיה בבר אילן

מסלולי הלימודים - מגמת אסיה בשילוב עם לימודי יפנית

מסלול ראשי/ מורחב ב.א. רב-תחומי במדעי הרוח- מסלול אסיה

בהיקף של  46 נקודות זכות בתואר מורחב או 27/25 נקודות זכות במסלול דו-ראשי הכוללות:

6 נק"ז מבואות

8 נק"ז שפות מתחילים + מתקדמים

4 /6 נק"ז סמינריונים (דו ראשי/מורחב)

9 /26 קורסי בחירה במחלקה

בתוכנית התואר של מגמת אסיה מומלץ להשלים בשנה א' לפחות 2 מבואות מתוך 3 המבואות הנדרשים (מתוך אפשרויות הבחירה: מבוא לתרבות סין/ יפן/ קוריאה/ הודו/ דרום מזרח אסיה) ולבחור שפה אחת ברמת מתחילים (לדוגמא: לימודי יפנית / לימודי סינית / לימודי קוריאנית).

למה ללמוד יפנית בבר אילן?

* הזדמנות להיחשף לתרבות מרתקת
* המורות לשפה בבר אילן הן דוברות שפת אם ובעלות ניסיון רב של הוראה בשפה זרה
* ידיעת השפה היפנית היא נכס בשוק התעסוקה
* אפשרויות תעסוקה במשרד החוץ ובארגונים בינלאומיים
* יתרון עצום למי שמכוון לתחום העסקי, המסחרי, התיירותי ועוד
 
אם ברצונכם ללמוד יפנית באוניברסיטה, נשמח לספר לכם עוד על מסלול לימודי יפנית במסגרת מגמת אסיה בקמפוס בר אילן.

למידע נוסף אודות לימודי יפנית וכיצד ניתן ללמוד יפנית באונ' בר אילן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך עמוד צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים הקליקו על סרטון לימודי יפנית באוניברסיטת בר אילן 

 

לימודי יפנית